Pentru Reese Witherspoon, Kylie Jenner, Lindsay Lohan, Katy Perry și Millie Bobby Brown, numărătoarea inversă pentru Crăciun a început deja.
Cu atât de multe decorațiuni în magazine, reclame in și outdoor, cu liste întregi în minte de cadouri pentru cei dragi, nu e de mirare că și vedetele au început pregătirile pentru cea mai festivă perioadă a anului.
În casa lui Kylie Jenner, un brad impresionant, plin de luminițe și decorațiuni tradiționale este instalat în holul principal, iar toată oprațiunea este însoțită de celebra melodie interpretată de Michael Bublé: It’s Beginning to Look a Lot like Christmas.

Cu gândul la cel mai recent rol, în comedia lansată de Netflix, în acest final de an, Lindsay Lohan postează o captură din film și întrebarea: „Ai văzut deja #fallingforchristmas?”.
În pagina lui Katy Perry răsună versurile „🎶 Nu am nevoie de 💎, nici de lucruri strălucitoare 🎶 … dar am nevoie de pături confortabile, căni care schimbă căldura și ceva frumos în care să înfășoare totul!”. Dacă ești pasionată de celebra cântăreață, ai putea sărbători cu ea the next Perry Christmas.
Împodobit în familie, bradul lui Millie Bobby Brown a atras și comentariul celebrei Mariah Carey: „Trăiesc pentru asta!!!! (Dar este foarte devreme!!!)”.
În atmosfera de Sărbători a intrat și Reese Witherspoon, cu zeci de cadouri în brațe pentru ea, și pentru alții.
Și, dacă te numeri și tu printre pasionați, probabil știi că azi mai sunt 27 de zile, mai puțin de 640 de ore, sub 38.400 de minute sau mai puțin de 2.300.000 de secunde până la Crăciun.
Foto: Hepta, Instagram.
Cele mai scurte mariaje de la Hollywood
Dragostea nu durează trei ani, ci doar câteva zile sau luni, cel puțin pentru anumite cupluri. Pentru acestea,…
Michelle Obama își lansează un nou podcast alături de fratele ei
Michelle Obama (61 de ani), fosta prima doamnă a Statelor Unite, își va lansa un nou podcast, intitulat…
Regele Charles III și-a făcut public playlist-ul. Kylie Minogue și Beyonce, printre favorite
Regele Charles III și-a facut publice gusturile personale în materie de muzică și a realizat un playlist pentru…
Cameron Diaz, prima apariție la Fashion Week din ultimii 13 ani
Cameron Diaz (52 de ani) și-a făcut apariția Săptămâna Modei de la Paris, la prezentarea Stellei McCartney. Aceasta…
Victoria Beckham va avea propriul ei documentar pe Netflix, după modelul soțului ei, David Beckham
Netflix va lansa anul acesta un documentar despre viața Victoriei Beckham, după ce platforma a realizat un serial…
Cel mai strălucitor eveniment din cadrul Paris Fashion Week- Le Grand Dîner du Louvre
Le Grand Dîner du Louvre este probabil cel mai strălucitor eveniment din cadrul Săptămânii Modei de la Paris….
Julia Roberts a primit premiul onorific César, la cea de-a 50 a ediție a echivalentului francez al Oscarurilor
Julia Roberts a primit premiul César pentru întreaga carieră, la Paris, într-o ceremonie care a avut loc la…
Din culisele Oscar 2025- Demi Moore, dezamăgită că a ratat primul Oscar din carieră
Cea de-a 97-a ediție a Premiilor Oscar a avut loc-azi noapte la Dolby Theatre din Hollywood, iar a…
Vedete care au defilat pe covorul roșu alături de mamele lor
Spectacolul de pe covorul roșu e la fel de savuros ca și galele propriu zise din industria entertainmentului….